Smarten.pl © copyright 2015
wykonanie

Aktualności

 • 31.03.2016

  JUŻJEST APLIKACJA MOBILNA SMARTEN

  Pod koniec lutego 2016 roku agencja Smarten wypuściła na rynek gastronomiczny swoją autorską aplikację mobilną, pierwszą taką na rynku HoReCa.

 • 01.10.2015

  SZKOLENIA UNIJNE

  Nasz wiedza i doświadczenie jest ostatnio elementem często wykorzystywanym w projektach unijnych. Prowadzimy szkolenia i wykłady z zakresu whisky, technologii produkcji alkoholi, barmaństwa oraz z zarządzania gastronomią.

 • 30.07.2015

  LATO W JURACIE

  Pierwszy miesiąc wakacji obfitował w wiele atrakcji w hotelu BRYZA Resort Spa w Juracie.

 • 01.10.2015

  WARSZTATY DLA BSH

  BSH - światowy producent sprzętu domowego z najwyższej półki Bosh, Siemens, Hausgerate zaprosił swoich Kluczowych Klientów do nowego miejsca jakim jest "Zakątek Sztuki" w Sopocie.

 • 25.09.2015

  ŚWIATOWA JAKOŚĆ W SMARTEN

  Od lat pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych. Dlatego dumni jesteśmy, iż firma Nespresso zaufała nam w rozszerzaniu rynku HoReCa o kawy zamknięte w kapsułce. Kto raz spróbuje Nespresso nie będzie chciał pić innej kawy. Dlaczego?

 • 01.09.2015

  LEGENDARY JACK'S BAR ŁOMIANKI

  Kilka miesięcy temu rozpoczął działalność Legendary Jack's Bar & Restaurant w Łomiankach pod Warszawą. Świetna lokalizacja w centrum miasta, miejsca parkingowe pod lokalem jest świetnym pomysłem jak spędzić miło wieczór      

  oglądając mecz i delektując się menu stworzonym na nutę amerykańską.   

   

 • 13.08.2015

  ZŁOTY TRUNEK DLA BANKOWCÓW

  Warto dbać o naszych wyjątkowych Klientów z takim przesłaniem odbyła się prezentacja i szkolenie Banku Pekao BP w hotelu Narvil w Serocku.Po uroczystej kolacji na kolejną niespodziankę osobiście zaprosili Prezes Banku i Jacek Krawczyk, który poprowadził wyjątkową, pełną niespodzianek aromatyczno - smakowych degustację ekskluzywnych whisky.