Smarten.pl © copyright 2015
wykonanie

ŚWIATOWA JAKOŚĆ W SMARTEN

Od lat pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych. Dlatego dumni jesteśmy, iż firma Nespresso zaufała nam w rozszerzaniu rynku HoReCa o kawy zamknięte w kapsułce. Kto raz spróbuje Nespresso nie będzie chciał pić innej kawy. Dlaczego?

Ponieważ, aby zagwarantować najlepsze ziarna, Nespresso pozyskuje wyłącznie wyjątkową kawę, staranie selekcjonowaną i testowaną w celu zaspokojenia najbardziej wymagających gustów. Zaledwie 1 do 2% produkcji światowej kawy spełnia standardy jakościowe wyznaczone przezNespresso.

Nespresso obejmują staranne wypalanie i mielenie ziaren, prowadząc do uzyskania 900 różnych aromatów kawowych wyróżniających Nespresso Grand Cru. Wyjątkowy system kapsułek zaprojektowany jest tak, aby chronić kawę przed dostępem powietrza i wilgocią, co zapewnia zachowanie wszystkich aromatów.

Produkty luksusowe w firmie SMARTEN dostępne są od ręki, a do takich właśnie należy kawa Nespresso! Zapraszamy do współpracy hotele, restauracje, kawiarnie, firmy cateringowe, biura. Światowa jakość kawy to gwarancja udanego biznesu.