Smarten.pl © copyright 2015
wykonanie

JUŻJEST APLIKACJA MOBILNA SMARTEN

Pod koniec lutego 2016 roku nasza agencja wypuściła na rynek gastronomiczny swoją autorską aplikację mobilną, pierwszą taką na rynku HoReCa.

Aplikacja mobilna Smarten pozwala dotrzeć do świata polskiej i międzynarodowej gastronomii, znanych szefów kuchni, konkursów kulinarnych  oraz wyszukać wysokiej klasy restaurację lub hotel. Szybko można znaleźć swojego dostawcę, producenta, informacje o wybranym sprzęcie do profesjonalnej jak i domowej kuchni a prywatne gotowanie, pokaz kulinarny bądź warsztaty ze znanym szefem kuchni lub cukierni będą wyjątkową przygodą w poszukiwaniu smaku doskonałego.
Aplikacja mobilna Smarten jest świetnym kanałem komunikacji i niejednokrotnie jest wykorzystywana przy mniejszych i większych wydarzeniach – może angażować w aktywne działania uczestników i publiczność eventu, targów, konkursów czy każdego innego wydarzenia.

Agencja Smarten zadebiutowała ze swoją aplikacją na jednym z najbardziej prestiżowych konkursów, jakim jest L’Art de la cuisine Martell. Debiut był podwójny – również dla Organizatorów konkursu gdyż po raz pierwszy w historii Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Talentów Sztuki Kulinarnej publiczność miała możliwość oddać swój głos na najlepiej prezentującą się potrawę. To właśnie dzięki aplikacji mobilnej Smarten widzowie stali się członkiem nieformalnego składu jurorskiego, który również przyznał nagrody.

 

Wraz ze wzrostem użytkowników mobilnych rośnie potrzeba powstawania różnych aplikacji. Dzięki aplikacji mobilnej Smarten szeroki wachlarz usług branży HoReCa jest dostępny za pośrednictwem smartfonów i tabletów dla niezliczonej liczby osób nie tylko związanych z gastronomią.

 

Jeden klik aby przenieść się do świata HoReCa!

Pobierz już dzisiaj z App Store lub Google play

www.aplikacjasmarten.pl