Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /nowa_smarten_pl/podstrony/domyslna.php:1) in /nowa_smarten_pl/index.php on line 10
Degustacje Whisky - Smarten.pl
Smarten.pl © copyright 2015
wykonanie

DEGUSTACJE

whisky

1

Whisky staje się w Polsce coraz bardziej popularnym trunkiem. Choć Polacy doceniają jej unikalny smak, na ogół niewiele jeszcze wiedzą o walorach tego alkoholu. Nasi pracownicy zabiorą Państwa w niezwykłą podróż po świecie whisky. Odwiedzą Państwo różne kraje, degustując najbardziej ekskluzywne rodzaje whisky ze Szkocji, Japonii czy Irlandii.

Zaproponujemy Państwu skosztowanie ekskluzywnego typu whisky, jakim jest single malt– produkowana i butelkowana w jednej destylarni. Wytwarza się ją z jednego rodzaju słodu, dlatego Państwa podniebienie uraczy produkt najwyższej jakości.

Podczas degustacji whisky o tajemnicach tego ekskluzywnego trunku opowie Państwu ekspert i profesjonalista w swojej dziedzinie, miłośnik, promotor, doradca firm alkoholowych. Jego doświadczenie (V-ce Prezes okręgu Centralnego Stowarzyszenia Polskich Barmanów. Członek Ardbeg Committee, uczestnik szkolenia Dewar's Masterclass w Szkocji w Aberfeldy oraz szkoleń m.in. w takich szkockich destylarniach jak - Chivas Brothers, Glenlivet, Bowmore, Auchentoshan, Glen Garioch, Dewar's) pozwoli przenieść Państwa do magicznej i wyjątkowo ekskluzywnej krainy whisky płynącej

 

Profesjonalna degustacja ekskluzywnych whisky to znakomity pomysł na spotkanie biznesowe, czy po prostu oryginalny sposób na spędzenie wieczoru z przyjaciółmi. Gwarantujemy, że będzie to czas spędzony nie tylko przyjemnie, ale tez pożytecznie. Nasi specjaliści pokażą  Państwu jak czytać etykiety, na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze ekskluzywnych whisky, nauczą profesjonalnego słownictwa.

W ciągu jednego spotkania staną się Państwo prawdziwymi koneserami whisky. Podczas degustacji whisky mogą Państwo liczyć na opiekę profesjonalnego prowadzącego w kilcie – oryginalnym szkockim stroju, który opowie o powstaniu whisky, krajach i regionach produkcji, przekaże wiedzę do wykorzystania w dniu codziennym, poprowadzi panel dyskusyjny i zaprezentuje profesjonalne szkło do degustacji whisky. Każdy uczestnik otrzyma pamiątki, a całe spotkanie uwiecznimy na zdjęciach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty podczas eventów dla firm. Ciekawą alternatywą dla degustacji mogą być warsztaty i pokazy kulinarne.

2

Degustacja whisky jest czynnością bardzo bogatą w różnego rodzaju emocje, które powinny być wychwytywane podczas picia tego trunku. Whisky jest poniekąd alkoholem innym niż pozostałe, a to za sprawą zajętego miejsca w historii świata. Trunek ten stał się symbolem elegancji, wykwintności oraz swoistej elitarności, która jednak w dzisiejszych czasach już przemija. Dlatego też, degustacje whisky powinny być przygotowywane z jak największą starannością oraz przez wykwalifikowaną kadrę osób, które posiadają rozległą wiedzę na temat tego trunku. Nie tylko pokażą oni jak przebiega degustacja whisky, lecz również podzielą się wieloma informacjami związanymi ze światem tego alkoholu. 

 

3

Nasza oferta to nie tylko możliwość skosztowania wielu różnych odmian whisky, ale przede wszystkim realne obcowanie z kulturą tego trunku oraz jego bogatą tajemnicą, która prowadzi do sukcesu smakowego. Nawet jeżeli dotąd nie interesowali się Państwo wspomnianym trunkiem, to możemy zapewnić o tym, że czas spędzony w naszym towarzystwie będzie bardzo miłym i przyjemnym przeżyciem, które zostanie zapamiętane na długo, również dzięki otrzymanym upominkom oraz zdjęciom wykonanym podczas wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty różnego rodzaju przedsiębiorstwa, które w eleganckim i gustownym tonie pragną zorganizować wydarzenie dla swoich pracowników. Równie miło będzie nam ugościć grupy przyjaciół, znajomych lub rodziny, którzy chcą miło spędzić czas lub uczcić jakąś wyjątkową okazję – bo wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowych wydarzeń, do których z pewnością zaliczają się te, jakie oferuje nasza firma.

 

4

Jesteśmy pierwszą i niezależną firmą w Polsce, która zajmuje się profesjonalnymi degustacjami oryginalnych Champagne.


Champagne pijemy na różne okazje ale czy znamy jego tajemnice ? 
Odkryjmy więc wspólnie sekrety tego królewskiego trunku, który jest podkreśleniem niezależności, prestiżu i .... Wszystkie tajniki champagne, wielkich światowych domów szampańskich odkryje przed Państwem miłośnik i koneser luksusowych alkoholi.