Smarten.pl © copyright 2015
wykonanie

Eventy

smarten

1

Whisky staje się w Polsce coraz bardziej popularnym trunkiem. Choć Polacy doceniają jej unikalny smak, na ogół niewiele jeszcze wiedzą o walorach tego alkoholu. Nasi pracownicy zabiorą Państwa w niezwykłą podróż po świecie whisky. Odwiedzą Państwo różne kraje, degustując najbardziej ekskluzywne rodzaje whisky ze Szkocji, Japonii czy Irlandii.

2

Oryginalnym i niezwykle atrakcyjnym pomysłem na spędzenie czasu wolnego jest wspólne gotowanie. A to, daje szczególnie dużo satysfakcji, gdy niezapomniane chwile możemy dzielić z kimś – z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi z pracy. Nasza firma, dzięki współpracy z najlepszymi szefami kuchni i autorytetami w dziedzinie kulinariów, oferuje zagłębianie tajników gastronomii pod okiem znanych i doświadczonych kucharzy.

3

Szampańska zabawa wśród kolorowych, oryginalnych kompozycjach cocktaili przygotowanych przez naszych barmanów pozostawi nie zapomniane wspomnienia z tego wieczoru.

Już nie musicie się Państwo o nic martwić, możemy zająć się organizacją eventu od A do Z, zaoszczędzimy  Państwa czas i zadbamy o budżet na udany event.